Ця інформація може бути неактуальною і призначена лише для архівних цілей Вивчайте більше

Типография "Бюллетень Высшей аттестационной комиссии"

Контактна інформація

Типография "Бюллетень Высшей аттестационной комиссии"
Khreschatyk St, 34, Kyiv, Ukraine, 02000
Київ, 02000
Як дістатися
Годинники: Показати
Карти Гугл: Візит
Оцініть
Додати Фото

Опис бізнесу

Типография "Бюллетень Высшей аттестационной комиссии" знаходиться в Київ.
промисловість
Професійні послуги
Зайнятий в:
Print Shop
Коди ISIC
8219

Питання та відповіді

Q1

Де розташовано Типография "Бюллетень Высшей аттестационной комиссии"?

Типография "Бюллетень Высшей аттестационной комиссии" знаходиться за адресою Khreschatyk St, 34, Kyiv, Ukraine, 02000, Київ.
Q2

У які дні відкрито Типография "Бюллетень Высшей аттестационной комиссии" ?

Типография "Бюллетень Высшей аттестационной комиссии" є відкритим пн–пт 06:00 – 15:30; закрито сб–нд .
+

Історичні відомості

Старі ділові веб-сайти та електронні листи, які більше не існують, лише для інформаційних цілей.
kiev.glo.ua/marketing/byulleten-vysshej-attestacionnoj-komissii-vak/menu_karta_proezda/
+

Подібні компанії поблизу

+

Додаткові підприємства за цією адресою

Khreschatyk St, 34, Kyiv, Ukraine, 02000 Київ, 02000
+

Підприємств у Поштовий Індекс 02000

Підприємств у 02000: 170 227

Категорії

Shopping:  26%
Professional Services:  14%
Інше:  60%

Ціна

недорогий:  45%
помірний:  44%
дорогий:  11%
Дуже дорого:  1%
Інше:  0%

Код країни

44:  99%
Інше:  1%

Мікрорайони

Darnyts'kyi district:  15%
Desnyans'kyi district:  9%
Dniprovs'kyi district:  14%
Holosiivs'kyi district:  6%
Obolons'kyi district:  7%
Pechers'kyi district:  9%
Podil's'kyi district:  7%
Shevchenkivs'kyi district:  15%
Solom'yans'kyi district:  9%
Інше:  11%
+

Написати відгук