Ця інформація може бути неактуальною і призначена лише для архівних цілей Вивчайте більше

Evoclub КЛУБ РАЗВИТИЯ

Даний список був позначений як закритий.

Контактна інформація

Evoclub КЛУБ РАЗВИТИЯ
Svyatoshyns'ka St, 1, Kyiv, Ukraine, 03115
Київ, 03115
Як дістатися
Історичний телефон: 044 228 7417
Карти Гугл: Візит
Квадрат: Візит
Оцініть
Додати Фото

Опис бізнесу

Evoclub КЛУБ РАЗВИТИЯ знаходиться в Київ.
промисловість
Спорт і дозвілля
Зайнятий в:
Gym
Коди ISIC
9311

Питання та відповіді

Q1

Де розташовано Evoclub КЛУБ РАЗВИТИЯ?

Evoclub КЛУБ РАЗВИТИЯ знаходиться за адресою Svyatoshyns'ka St, 1, Kyiv, Ukraine, 03115, Київ.
Q2

Яка веб-адреса (URL) для Evoclub КЛУБ РАЗВИТИЯ?

Вебсайт Evoclub КЛУБ РАЗВИТИЯ – www.evo.ua.
+

Подібні компанії поблизу

+

Додаткові підприємства за цією адресою

Svyatoshyns'ka St, 1, Kyiv, Ukraine, 03115 Київ, 03115
+

Підприємств у Поштовий Індекс 03115

Підприємств у 03115: 2 065

Категорії

Shopping:  28%
Industry:  15%
Professional Services:  11%
Інше:  46%

Ціна

помірний:  55%
недорогий:  36%
дорогий:  9%
Інше:  0%

Код країни

44:  100%
Інше:  0%

Мікрорайони

Svyatoshinskiy Rayon:  43%
Svyatoshyns'kyi District:  46%
Інше:  11%
+

Написати відгук